Тамара Глоба: "Парите ќе им паднат од небо на 3 хороскопски знаци во "

Овој хороскоп веќе крена многу врева. За жал, мај ќе биде многу тежок за 2 хороскопски знака, но 3 знака неочекувано ќе добијат многу пари. Едноставно притиснете го својот знак и дознајте што ве очекува. Се надевам, мојот хороскоп ќе ви помогне да избегнете многу проблеми и да направите правилен избор. Хороскопот е бесплатен и вие можете да го користите секој ден!Коментари:
Тамара, многу фала за хороскопот. Сè што вие ми предрековте пред две недели се случи, отпрвин не ми се веруваше, ама тоа е вистина! Вие сте просто астролог од Бога
Тамара Глоба11 април 2019
Фала за вашиот коментар. Многу ми е драго што моите хороскопи и совети им помагаат на луѓето во донесувањето на правилни одлуки, за мене тоа е навистина важно
Прв пат пишувам коментар, вашиот хороскоп и совети во врска со привлекувањето на финансии и среќа ми помогнаа да ја пребродам баксузната фаза на животот, се надевам дека и понатаму ќе биде така
Редовно ги добивам твоите хороскопи, не можам да кажам дека се случи 100% од прогнозата, но 80 точно се случи, а останатите 20% можеби погрешно сум ги разбрала
Тамара, вашиот живот за мене е пример! Кажете, како да си го променам животот?
Тамара Глоба9 април 2019
Многу едноставно, заради тоа јас и составувам хороскопи и давам совети за сите знаци, треба само да го притискате својот знак, да читате и да почитувате одредени правила. И среќата ќе ви зачука на врата
Здраво Тамара, се што ми прогнозиравте се случи! Сега сум омажена и многу среќна! Многу ви фала!
Тамара, здраво. Би сакала да добијам од вас хороскоп за пари и финансиска среќа. Како тоа да го направам?
Тамара Глоба6 април 2019
Се е многу просто, јас овде постојано го обновувам хороскопот и вие можете да добиете најнов хороскоп. Тоа е општ и финансиски и личен хороскоп истовремено. Притискајте го својот знак и читајте – многу е едноставно
Горан Антевски5 април 2019
Добар ден, секогаш бев скептичен кон хороскопите, ама овој пат не издржав и пред две недели го добив својот хороскоп, плус неколку совети како да ја привлечам финансиската среќа. Не знам дали тоа беше совпаѓање или едноставно имав среќа, ама на работа ме покачија пред три дена. И по такво нешто како да не им веруваш на вашите хороскопи?
Елена Башевска 4 април 2019
Тамара, добра вечер. Вие ми имате дадено неколку вредни совети – многу фала, тоа ми беше многу важно
Тамара Глоба5 април 2019
Добра вечер, и друг пат повелете :)
Твой астрологический помощник

Хороскопот е подготвен.
Спојувањето на Меркур и Сатурн многу силно ќе делува на вашиот хороскопски знак од градот во ".

Што ве очекува во најблиската иднина?

Ви честитаме! Ѕвездите се добронамерни конвашиот хороскопски знак! Од денес Вашиот живот ќе се промени, денес вие ќе ја направите најпријатната промена во вашиот живот, тоа е промена што значи дека ќе бидете богат, среќен и успешен. Да се постигне тоа воопшто не е лесно, ама денес јас ќе Ве научам.

Многу напор сум вложила за да сфатам кои точно механизми на нашиот свет и на кој начин треба да се активираат за да човекот се здобие со среќа и богатство. Мене ми се обраќаат многу луѓе кои ја изгубиле довербата во животот со молба да им помогнам да почнат да живеат нормално. Сега јас сум спремна да го споделам моето откритие!

Како да се привлече кон себе среќата и парите?

Јас како астролог гарантирам дека токму за време на спојувањето на Меркур и Сатурн (во мај), виеќе можете да привлечете во својот живот пари за само 7 дена, ако го почитувате едноставното правило – да ја носите со себе Монетата-амајлија.

Со помош на АМАЈЛИЈАТАсекогаш ќе имате пари, сите ваши работи ќе се завршуваат со успех, ќе немате црни денови, амајлијата ќе ве заштити од уроци и завист.

Ама за вашиот хороскопски знакима ГОЛЕМА ОПАСНОСТ – тоа е зависта на луѓето и уроците. На вашиот успех му завидуваат другарите и познаниците, а тоа често доведува до уроци, и тогаш среќата ЗАСЕКОГАШ ќе ви го сврти грбот, и парите ќе си заминат од вашиот живот. ТОА Е МНОГУ ОПАСНО!

Амајлијата во вид на монета не само што ќе ги привлече парите во вашиот живот, туку и ќе ве заштити од уроци и ќе ве огради од лошите луѓе.


Јас, Тамара Глоба, лично ви гарантирам дека ќе го почувствувате влијанието на амајлијата врз вашиот живот во првите 2 недели од нејзиното користење.

ЗОШТО Е ПОТРЕБНА АМАЈЛИЈАТА?

Амајлијата ги акумулира во сопственикот позитивните и финансиските флуиди што порано го избегнувале.  Благодарение на тоа:
  Вам ви предлагаат работно место со голема плата;
  Должниците си ги враќаат долговите;
  Се појавуваат добри изгледи за кариерата;
  Почнуваат да ви поаѓаат од рака финансиските операции;
  Неочекувано бизнисот ви станува успешен;

Сега со помош на оваа амајлија   може да ја привлечетесреќата и богатството целиот свој живот. Нив не можете да ги изгубите, дури и ако многу го засакате тоа. Ако сте се сретнале со нив, тогаш ќе се споите како две капки жива, а ако сте се разделиле, тогаш   повторно ќе бидете една целина.


Кому му е интересно – монетите-амајлии може да се нарачаат токму овде. Ама само вие може да го направите својот избор! Бедност, но  спокојство или богатство и среќа, но тревога.

На сите им благодарам за вниманието!

Коментари:
Виолета Златева10 април 2019
Здраво Тамара. Јас веќе пратив коментар на вашиот мејл, еве ќе го повторам. Пред 6 месеци почнаа да ми се редат проблеми еден по еден, ме избркаа од работа, мажот ми почна да пие, детето се најде во лошо друштво. Другарка ми ми рече да нарачам амајлија на вашиот сајт, и јас ја послушав, иако порано мислев дека тоа не помага. Ама се случи чудо, сега нема да влегувам во детали, но сега се е во ред – нова работа со голема плата, мажот ми не пие и секоја недела ми поклонува цвеќе за тоа што сум го трпела, а детето ми се запиша на факултет и го откачи лошото друштво. Многу ви фала, Тамара. Ви посакувам многу среќа!
Тамара Глоба11 април 2019
Здраво. Многу фала за коментарот, мејлот ваш исто така ми стигна. Многу ми е драго што сум ви помогнала, секој ден ми стигнуваат писма соизрази на благодарност, ама вашиот расказ посебно ме импресионираше.
Тамара, добар ден. Нарачав амајлија на вашиот сајт со попуст пред 3 недели, бргу ми стигна по пошта. Не знам дали ми помогна амајлијата или просто имав среќа, ама пред една недела на мажот ми му предложија директорска фотеља. За такво нешто не помислувавме, сигурна сум дека за тоа е заслужна амајлијата. Сега можеме и да се подновиме)
Иван Трпчевски9 април 2019
Добар ден. Јас отсекогаш сум се сомневал во ваквите работи, ама пред 2 месеци ми почна баксузна фаза во животот и тогаш јас бев спремен на се, само да се куртулам. Па скоро еден месец ја носам во џебот амајлијата, и бизнисот полека почна да ми се подобрува. Им ја препорачав и на пријателите
Еве го мојот коментар. Амајлијата ја набавив пред шест месеци. И 100% сум сигурна дека баш амајлијата ми помогна да го исплатам кредитот пред време
Тамара Глоба10 април 2019
Добар ден. Драго ми е што сум ви помогнала
Одамна имам слушнато за амајлиите што ги изготвуваат монасите во Сибир. Јас засега ја немам добиено амајлијата, вчера ја нарачав, па не можам да кажам дали делува. Мислам дека со амајлијата обавезно е потребна вера! И тогаш се ќе биде во ред
Тамара Глоба8 април 2019
Добар ден. Сосема е точно, со својата вера вие постојано дополнително ја полните амајлијата, па нејзиното делување станува посилно. Јас тоа одлично го знам, мојата амајлија ја имам веќе 7 години
Вчера ми стигна амајлијата, баш е убава, не очекував ) многу фала за попустот! Сигурно дека ќе напишам по добивањето на она што многу го сакам)
Тамара Глоба7 април 2019
Молам. Носете ја амајлијата секогаш и нејзината сила ќе ве зачуди, јас тоа веќе го знам)
Борче Тодоров5 април 2019
Заре мима такви што мислат дека Тамара Глоба дава лоши совети? Јас нејзе многу и верувам, мојата амајлија со мене е веќе 1 година, нема да се фалам со успесите, ама верувајте успеси има, и јас сум и благодарен на Тамара за помошта
Денеска си нарачав амајлија, и еве што ќе ви кажам. Важно е да се купува амајлијата кај сигурни и проверени луѓе, тогаш таа точно ќе делува. Внимавајте, оти сега има многу кинески фалсификати
Тамара Глоба4 април 2019
За жал така е, има многу фалсификати, ама јас гарантирам дека амајлиите што се нарачани на мојот сајт – делуваат и се вистински